החלפת צילינדר לדלת הבית

אהבתם את הכתבה? שתפו לחברים!

גליל נעילת דלת הוא רק פיסת מתכת קטנה על הידית שאליה אתה מכניס את המפתח כדי לסובב את המנעול ולפתוח את הדלת, אבל זה יותר מזה. אם יש לך מנעול דלת אלקטרוני עם גליל מנעול, בדוק שהידית החיצונית נעולה על ידי לחיצה על כפתור הסגירה הפנימי בעת שימוש במפתח על גלילי מנעול הדלת החדשים. אם הפונקציה שאתה צריך לאבחן היא לפתוח את הצילינדר על ידי סיבוב המפתח כדי לפתוח דלת, הסרת המפתח, התקנת המפתח והחזרת המפתח לאחור לגליל.

אם הדלת שלך לא נפתחת לאחר החלפת צילינדר נעילת המפתחות, זקוק למנעולן מעפולה

עלולה להיות בעיה עמוקה בהתקנת גליל מנעול הדלת, כשל אפשרי של רכיבים אלקטרוניים או, במקרים מסוימים, רכב ללא מכשיר אלקטרוני. מנעול דלת. נהגים עם גלילי מנעול דלת פגומים עשויים לגלות כי לא ניתן לפתוח את הדלת מכיוון שהמנעול אינו מקבל את המפתח או שהמפתח חייב להיות המפתח המתאים לדגם הרכב ולדגם. בעזרת המפתח הימני, המשמש את גליל סגירת הדלת, ניתן לפתוח את הצילינדר ולהזיז את הבריח לפתיחה.

הדרך היחידה לפתור בעיה זו

היא להסיר את המפתח השבור, לשכפל אותו, להרוס את הגליל או להסיר את ידית / ידית הדלת הגלילית הנעולה כפולה, כך שניתן להחליף את הגליל. רוב המכוניות בשוק לעולם לא ידרשו החלפה של גליל נעילת הדלתות, אך זכור כי השימוש והאקלים של כל מכונית יכולים להשפיע על תדירות ההחלפה ועל העלות. במקרים מסוימים, מנעולן בעפולה יצטרך לפרק את לוחות הדלת הפנימיים, החלונות או חלקים אחרים של מסגרת הדלת כדי לקבל גישה לצילינדר.

הנח את המנעול השלם בחור בדלת המכונית ויישר אותו עם חריץ הצילינדר. התקן את הגליל שוב על ידי הברגתו לארון עם אותו מספר סיבובים כמו התפס בקצה הדלת כדי להפעיל אותו.

אם נשמע שיש לך ידית דלת גלילית וידית עם דש כפול

תוכל להסיר את ידית הסגירה ולסובב את המפתח 90 מעלות. כאשר אתה מסובב את המפתח בצד הנהג או בצד הנוסע הקדמי של הדלת, מנגנון נעילת הדלת נועל ופותח את הדלת. המפתח והבורג שמחזיק את החלק הפנימי של הגליל מוסתרים.
לעוד פרטים מורחבים בתחום של החלפת צילינדר לדלת הבית עליך לבדוק כאן: eyalock.co.il

להסרת מנעול הדלת, עליך להסיר את הברגים המחברים אותו ללוח הדלת. הגליל הרופף צריך לצאת מידית הדלת ולהיות מחובר למפתח. שלא כמו מחברים מפתחות זולים, לא ניתן להחליף מנעולים באמצעות מנעולן בעיר עפולה.

הכנס את הגליל החדש למנעול

סובב את נושא המפתחות כדי לתקן את המנעול וכדאי לשמוע או להרגיש קליק קטן. אוטם את המפתח פנימה בעזרת כפתור מבחוץ והברג את הברגים כך שהמנעול ייצא מהדלת. יש להוציא את מוט נעילת הדלתות מכבל הנעילה ולמקם את ידית הדלת כך שהידית תוכל לפתוח את הדלת כך שתוכל לחזור לרכב שלך.

במקרים קיצוניים, הבלאי של הגליל אינו משחרר את המפתח וגורם לו לפרוץ מהדלת. היה לי מנעול צילינדר עם חור מנעול בפנים והשארתי מפתח מבעל בית קודם.

הכנס את המפתח למנעול והשתמש בו

כדי להתיר את בית הצילינדר. משוך את דלת הצילינדר מבחוץ והחלק אותה פנימה במידת הצורך. פירקתי מנעול דומה כדי לחקור את בעיית מנעול הפיר המרכזי הבולט מצילינדר המנעול והנחתי את המפתח באמצע מנעול הצילינדר כאשר חור המנעול כלפי מעלה.

אם הבעיה ממשיכה ואתה לא מרגיש בנוח לבצע את התיקון בעצמך עליך לפנות למנעולן מוסמך בעפולה, כגון המנעולנים של עפולה והסביבה, כדי לבדוק את מנעול הדלת שלך ולתת את הטיפול עבורך.

בעת הפעלה מחדש, רק חלק זעיר מהגליל משתנה, ואילו שאר המנעול נשאר אותו דבר. במקום להתקין מחדש את הקפיץ היושב מתחת לארכובה של החלון, הנח את כל הצלחת מתחת לדלת והחלק אותה מתחת לידית הנעילה.

יש לך חלון אז אתה צריך לתרום כדי להיכנס לרכב. שמור על המחשב שלך בחיים ושמור את כל ההגדרות ברכב מעודכנות. שמור על המחשב שלך בחיים ושמור את ההגדרות ברכבים שלך מעודכנים.

 

לאחר שתעשה זאת, חבר את מגן הסוללה בתשע וולט למצית הסיגריות שלך. פתח את מכסה המנוע של ה- AudiTT שלך כדי להסיר את כבל האדמה מהסוללה כעמוד שלילי; פעולה זו תשבית את חיישן יחס הזרם לדלק.

כתבות נוספות

Toy 3890797
כללי

סרטוני אנימציה לעסקים: מדריך מקיף

פוסט זה בבלוג משמש כמדריך מקיף לשימוש בסרטוני אנימציה לעסקים. הוא בוחן את החשיבות, היתרונות, הסוגים והשיטות של יצירת סרטוני אנימציה יעילים כדי לשפר את

Facebook 1602262
כללי

לייקים לאינסטגרם

בעידן הדיגיטלי של היום, לייקים באינסטגרם הפכו לסמל של אימות חברתי וכוח מניע מאחורי יצירת תוכן. פוסט זה בבלוג חוקר את ההשפעה של לייקים באינסטגרם

Happy Beautiful Family With Kids Beach
כללי

באיזו תדירות מומלץ לצאת לחופשה?

איכות או כמות? זו שאלה עתיקת יומין והתשובה משתנה על פי הנסיבות. כאשר מדובר על חופשות, הדילמה כזו: להשקיע את כל הזמן והכסף בחופשה אחת

תפריט נגישות