החלפת צילינדר לדלת הבית

אהבתם את הכתבה? שתפו לחברים!

גליל נעילת דלת הוא רק פיסת מתכת קטנה על הידית שאליה אתה מכניס את המפתח כדי לסובב את המנעול ולפתוח את הדלת, אבל זה יותר מזה. אם יש לך מנעול דלת אלקטרוני עם גליל מנעול, בדוק שהידית החיצונית נעולה על ידי לחיצה על כפתור הסגירה הפנימי בעת שימוש במפתח על גלילי מנעול הדלת החדשים. אם הפונקציה שאתה צריך לאבחן היא לפתוח את הצילינדר על ידי סיבוב המפתח כדי לפתוח דלת, הסרת המפתח, התקנת המפתח והחזרת המפתח לאחור לגליל.

אם הדלת שלך לא נפתחת לאחר החלפת צילינדר נעילת המפתחות, זקוק למנעולן מעפולה

עלולה להיות בעיה עמוקה בהתקנת גליל מנעול הדלת, כשל אפשרי של רכיבים אלקטרוניים או, במקרים מסוימים, רכב ללא מכשיר אלקטרוני. מנעול דלת. נהגים עם גלילי מנעול דלת פגומים עשויים לגלות כי לא ניתן לפתוח את הדלת מכיוון שהמנעול אינו מקבל את המפתח או שהמפתח חייב להיות המפתח המתאים לדגם הרכב ולדגם. בעזרת המפתח הימני, המשמש את גליל סגירת הדלת, ניתן לפתוח את הצילינדר ולהזיז את הבריח לפתיחה.

הדרך היחידה לפתור בעיה זו

היא להסיר את המפתח השבור, לשכפל אותו, להרוס את הגליל או להסיר את ידית / ידית הדלת הגלילית הנעולה כפולה, כך שניתן להחליף את הגליל. רוב המכוניות בשוק לעולם לא ידרשו החלפה של גליל נעילת הדלתות, אך זכור כי השימוש והאקלים של כל מכונית יכולים להשפיע על תדירות ההחלפה ועל העלות. במקרים מסוימים, מנעולן בעפולה יצטרך לפרק את לוחות הדלת הפנימיים, החלונות או חלקים אחרים של מסגרת הדלת כדי לקבל גישה לצילינדר.

הנח את המנעול השלם בחור בדלת המכונית ויישר אותו עם חריץ הצילינדר. התקן את הגליל שוב על ידי הברגתו לארון עם אותו מספר סיבובים כמו התפס בקצה הדלת כדי להפעיל אותו.

אם נשמע שיש לך ידית דלת גלילית וידית עם דש כפול

תוכל להסיר את ידית הסגירה ולסובב את המפתח 90 מעלות. כאשר אתה מסובב את המפתח בצד הנהג או בצד הנוסע הקדמי של הדלת, מנגנון נעילת הדלת נועל ופותח את הדלת. המפתח והבורג שמחזיק את החלק הפנימי של הגליל מוסתרים.
לעוד פרטים מורחבים בתחום של החלפת צילינדר לדלת הבית עליך לבדוק כאן: eyalock.co.il

להסרת מנעול הדלת, עליך להסיר את הברגים המחברים אותו ללוח הדלת. הגליל הרופף צריך לצאת מידית הדלת ולהיות מחובר למפתח. שלא כמו מחברים מפתחות זולים, לא ניתן להחליף מנעולים באמצעות מנעולן בעיר עפולה.

הכנס את הגליל החדש למנעול

סובב את נושא המפתחות כדי לתקן את המנעול וכדאי לשמוע או להרגיש קליק קטן. אוטם את המפתח פנימה בעזרת כפתור מבחוץ והברג את הברגים כך שהמנעול ייצא מהדלת. יש להוציא את מוט נעילת הדלתות מכבל הנעילה ולמקם את ידית הדלת כך שהידית תוכל לפתוח את הדלת כך שתוכל לחזור לרכב שלך.

במקרים קיצוניים, הבלאי של הגליל אינו משחרר את המפתח וגורם לו לפרוץ מהדלת. היה לי מנעול צילינדר עם חור מנעול בפנים והשארתי מפתח מבעל בית קודם.

הכנס את המפתח למנעול והשתמש בו

כדי להתיר את בית הצילינדר. משוך את דלת הצילינדר מבחוץ והחלק אותה פנימה במידת הצורך. פירקתי מנעול דומה כדי לחקור את בעיית מנעול הפיר המרכזי הבולט מצילינדר המנעול והנחתי את המפתח באמצע מנעול הצילינדר כאשר חור המנעול כלפי מעלה.

אם הבעיה ממשיכה ואתה לא מרגיש בנוח לבצע את התיקון בעצמך עליך לפנות למנעולן מוסמך בעפולה, כגון המנעולנים של עפולה והסביבה, כדי לבדוק את מנעול הדלת שלך ולתת את הטיפול עבורך.

בעת הפעלה מחדש, רק חלק זעיר מהגליל משתנה, ואילו שאר המנעול נשאר אותו דבר. במקום להתקין מחדש את הקפיץ היושב מתחת לארכובה של החלון, הנח את כל הצלחת מתחת לדלת והחלק אותה מתחת לידית הנעילה.

יש לך חלון אז אתה צריך לתרום כדי להיכנס לרכב. שמור על המחשב שלך בחיים ושמור את כל ההגדרות ברכב מעודכנות. שמור על המחשב שלך בחיים ושמור את ההגדרות ברכבים שלך מעודכנים.

 

לאחר שתעשה זאת, חבר את מגן הסוללה בתשע וולט למצית הסיגריות שלך. פתח את מכסה המנוע של ה- AudiTT שלך כדי להסיר את כבל האדמה מהסוללה כעמוד שלילי; פעולה זו תשבית את חיישן יחס הזרם לדלק.

כתבות נוספות

Puppies 2826310
כללי

כלב קטן

בעולם העצום של הכלבים, לגזעים קטנים יש את הקסם והתכונות הייחודיות שלהם. פוסט זה בבלוג צולל לתוך החיים של כלבים קטנים, מאפיינים, תכונות התנהגותיות, חששות

Time 3306753
כללי

לצאת מהשגרה לסדנת טנטרה פרטית

מרגישים תקועים בחיים? סדנת הטנטרה המקצועית שלנו מציעה הזדמנות ייחודית להשתחרר מהמונוטוניות של חיי היומיום. הוא מספק גישה הוליסטית לשיפור עצמי ובריאות המשלבת היבטים פיזיים,

Bulldog 1047518
כללי

בחירת מקום הלינה המתאים לכלב שלך

מציאת מקום הלינה המושלם עבור בן לוויה הכלב האהוב שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט זה בבלוג מבקש להדריך אותך במבוך המלונות הידידותיים לחיות

City 166781
כללי

מלון הילטון פטאיה

פוסט זה בבלוג מספק סקירה מעמיקה של מלון הילטון פטאיה, אפשרות לינה מפוארת באחת הערים התוססות ביותר בתאילנד. אנו בוחנים את השירותים השונים שלה, אפשרויות

תפריט נגישות