השתלות שיניים all in 4

אהבתם את הכתבה? שתפו לחברים!

בצוות רפואת השיניים המקיף של ד"ר חנה, העבודה של All-on-4 אורכת בדרך כלל כשעתיים לכל לסת התחתונה, כך שבדרך כלל יש ארבע בחלק העליון והתחתון. מטופלים רבים מתכננים לקחת כמה ימי חופש, תוך שהם מאמינים בטעות שהשתל All-on-4 (r) כואב; עם זאת, זהו הליך אמבולטורי נסבל היטב ומעט פולשני הדורש בערך פעמיים בכל פעם שהוא מבוצע במרפאת השיניים. שעה (ות. התקנת שתלי All-on-4 (r) חוסכת זמן וכסף על ידי החלפת השיקום בגשר קבוע קבוע, ומבטלת את הצורך בניתוח השתלות שיניים all in 4 נרחב. בשל העיצוב הייחודי של עמודת השתלת השיניים המשמשת ל-All-on-4, גם מטופלים עם לסתות דקות או שבריריות שבעבר לא היו מתאימות להשתלות שיניים all in 4 יכולים ליהנות מטיפול זה. אם אתה מוכן לקבל פתרון קבוע לשן החסרה שלך, אז הצעד הראשון שלך הוא לקבוע פגישת ייעוץ עם Annigan Dental.

אתה צריך רק ארבעה שתלים הממוקמים במדויק בחלק העליון של הפה וארבעה שתלים בתחתית

כדי להחזיר את החיוך הבהיר שלך. שתלים מחוברים לצמיתות לפה, כך שהם לא ישתחררו או יזוזו כמו שיניים תותבות. שלא כמו שתל בודד, תהליך זה מסתיים בקשת שיניים שלמה המחוברת למקשה אחת של ארבעה ברגים.

כאשר המטופל מגיע להליך בפועל

תחילה מסירים את כל השיניים הפגועות / הרקועות כדי לפנות מקום לתותב, מניחים את השתלים בעצם הלסת ולאחר מכן מחברים אליהם את התותבת עצמה. כאשר המטופל מרגיש קהה או מורדם, רופא השיניים עשוי להתחיל בהנחת שתל טיטניום ניתוחי. לאחר מכן הם יכולים לחבר תותבת קבועה בארבעת האזורים הללו למראה פה חלק.

השיניים שאתה מקבל ביום הניתוח הן זמניות; הם יהיו עשויים מחומרים קלים יותר ויפעילו פחות לחץ על השתלים מאשר תותבות קבועות

לוקח לשתלים ארבעה עד שישה חודשים להתמזג במלואו עם עצם הלסת, ולאחר מכן הם יוכלו לשאת את העומס של התותבות הקבועות. לאחר ארבעת השתלים במקומם, הקישור יינעל במקומו כך שניתן יהיה לנעול ולהתאים את השיניים החלופיות לנוחות ופונקציונליות מירבית, ולהביא אליכם חיוך חדש וזוהר.

מכיוון שכל חוט הקשת מקובע רק על 4 שתלים

פעולה זו נותנת למטופל את האפשרות לצאת עם חיוך יפה באותו היום. הסכם זה מבטל בדרך כלל את הצורך בניתוח השתלת עצם שני, ובכך מפחית את זמן הטיפול והעלויות הכוללות, תוך מקסום השפעות אסתטיות ותפקודיות.

בדרך כלל

הטיפול כולל ארבעה שתלים ומערכת של שיניים חלופיות שהתוקנו לאחרונה הנתמכות על ידי השתלים. על מנת להחליף מספר שיניים בשתלים דנטליים בו זמנית, תכנית "החלפת שיניים ביום אחד" משתמשת במצב קליני אידיאלי בו המטופל מחליף את השיניים התחתונות ו/או העליונות בו זמנית על ידי יצירת גשרים ושתלים קבועים. העלות של השתלות שיניים all in 4 All-On-Four עשויה להשתנות, בהתאם לחומר של השן החלופית והאם נדרשים פרוצדורות טרום ניתוחיות, כגון השתלות עצם שהוזכרו לעיל. עלות השתלת שיניים תלויה בגורמים רבים, ביניהם החומרים שתבחרו, מספר השיניים הדרושים לכם וזמינות ביטוח השיניים.

צור קשר

כדי ללמוד עוד על השתלות All-on-4 או למצוא נציג שיוכל למצוא פתרונות שיניים בטוחים ויעילים בקרבתך. אם אתה שוקל השתלת שיניים All-On-4 וברצונך ללמוד עוד או לקבוע תור לדיון בבקשה שלך, אנא צור קשר עם משרדנו והצוות הידידותי והידע שלנו ישמח לעזור לך. כאשר אתה צריך להחליף שן חסרה, ביקור אצל רופא השתלים של DFW היא אחת מנקודות ההתחלה הטובות ביותר. בפעולה אחת בלבד, תוכל להחליף סט שלם של שיניים חסרות ביום אחד.

כאשר אתה מניח שתלים מתחת לתותבת קיימת

הם עוזרים להחזיק אותה במקומה. שימוש בשתלים לתמיכה בתותבת מסייע במניעת ספיגת עצם (התכווצות) בפה לאורך זמן. באמצעות שתלים, אתה תומך באופן טבעי בעצם בפה שלך, אשר בתורו משפיע על פרופיל הפנים שלך.

לפרטים נוספים תוכלו להיכנס לאתר החיוך שלי -

https://my-smile.co.il/
למידע נוסף בתחום של השתלות שיניים all in 4 יש לגלוש לאתר

שתלי All-on-4 מעניקים לך מלאות המונעת את המאפיינים השקועים הנראים עם אובדן שיניים

כאשר מותקן על ארבעה שתלים, התותבת ההיברידית All-on-4 עוברת דרך החניכיים מצד אחד של הפה לצד השני. הליך ה-Basic All-On-Four משתמש בתותבות אקריליות או מרוכבות המותאמות במדויק לשתלי טיטניום.

אם נפעיל את האפשרות All-on-4

למטופל יהיו ארבע אפשרויות להחליף את כל השיניים בלסת אחת. עם שתלי All-on-4, אין צורך להחליף כל שן חסרה בנפרד. מטופלים עם אובדן שיניים נרחב או שצריכים להסיר את רוב שיניהם עשויים להזדקק לשחזורים הנתמכים בשתל. למרות שאתה יכול לקבל תותבת תומכת באמצעות התקנת שתלים מסורתית, אתה צריך לחכות ארבעה עד שישה חודשים עד שהחיוך שלך יתאושש לחלוטין.

בנוסף

המטופל עשוי לדרוש גשר קבוע הנתמך על ידי שתל דנטלי קבוע שיכול לעבוד בכל חלל הפה לצורך החלפת שן של יום אחד. זה שימושי במיוחד עבור אנשים הזקוקים למספר שתלים או תותבות. גשרים All-on-4 הם גשרים קבועים, ולכן הם טבעיים ונוחים יותר מתותבות נשלפות.

לפרטים נוספים תוכלו להיכנס לאתר החיוך שלי -

https://my-smile.co.il/

תוכנית הטיפול להשתלות שיניים all in 4 All-on-4 (r) תוכננה במיוחד

כדי להקל על הליך החלפת פה מלא, לעזור לאנשים עם שיניים רעות, שיניים תותבות לא מתאימות, ואלה הזקוקים להחלפה מלאה של החלק העליון והחלק העליון שלהם. / או שיניים עליונות. ... טיפול שיניים ביום אחד עם השתלות שיניים all in 4 All-on-4 (r) היא תוכנית טיפול למטופלים שאינם רוצים שתותבות ירפאו שיניים פגועות, כובעים שבורים, שיניים לא תקינות, גשרים שבורים ושיניים חסרות.

All-On-4

היא גרסה מהפכנית של השתלות שיניים all in 4 קונבנציונליות המאפשרת למטופלים להחליף את כל הקשת העליונה או התחתונה של השיניים במכשיר אחד, המוחזק במקומו עם ארבע עמודי שתלים בלבד. שיטה זו מאפשרת קיבוע קשת השיניים כולה על גבי 4 שתלים. שתלי All-on-4 הם גם בזווית כדי לספק מגע רב יותר באמצעות תמיכת עצם טבעית.

לפרטים נוספים תוכלו להיכנס לאתר החיוך שלי -

https://my-smile.co.il/

בנוסף

הליך All-on-4 אינו מצריך השתלת עצם עבור מטופלים רבים, דבר המקובל בהליכי השתלה מסורתיים. שתלי All-on-4 הם אופציה נהדרת עבור אנשים בכל הגילאים שאיבדו את כל השיניים, ורוב המטופלים מרוצים לחלוטין מהתוצאות. המושתל יעריך את מצבך, ואם הוא סבור שאולי תצטרך להחליף שיניים בקשת העליונה והתחתונה, הוא עשוי להציע לך לבצע את ההליך בשתי הקימורים בו-זמנית.

ב- ARCHPOINT Implant Medicine

אנו יכולים להשתמש רק בארבעה שתלים לתמיכה בתותבת קשת מלאה המדמה מראה של גשר מורחב. גשר דנטלי הוא שחזור קבוע המחובר לשן או שתל לתמיכה בכתר האמצעי (שקר) של אזור השן החסרה. שני השתלים המשופעים בחלק האחורי של הפה ושני השתלים המשופעים בחזית מספקים תמיכה מלאה לכל קבוצת התותבות. לאחר החדרת השתל ללסת, רופא השיניים מקבע את השן החלופית לבורג שסיים את השיקום.

 

כתבות נוספות

Puppies 2826310
כללי

כלב קטן

בעולם העצום של הכלבים, לגזעים קטנים יש את הקסם והתכונות הייחודיות שלהם. פוסט זה בבלוג צולל לתוך החיים של כלבים קטנים, מאפיינים, תכונות התנהגותיות, חששות

כיצד לבחור קרם לעור יבש

בחירת הקרם המתאים לעור יבש יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט זה בבלוג מספק מדריך מקיף כיצד לבחור את קרם הלחות הטוב ביותר לצרכי טיפוח

Time 3306753
כללי

לצאת מהשגרה לסדנת טנטרה פרטית

מרגישים תקועים בחיים? סדנת הטנטרה המקצועית שלנו מציעה הזדמנות ייחודית להשתחרר מהמונוטוניות של חיי היומיום. הוא מספק גישה הוליסטית לשיפור עצמי ובריאות המשלבת היבטים פיזיים,

Bulldog 1047518
כללי

בחירת מקום הלינה המתאים לכלב שלך

מציאת מקום הלינה המושלם עבור בן לוויה הכלב האהוב שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט זה בבלוג מבקש להדריך אותך במבוך המלונות הידידותיים לחיות

City 166781
כללי

מלון הילטון פטאיה

פוסט זה בבלוג מספק סקירה מעמיקה של מלון הילטון פטאיה, אפשרות לינה מפוארת באחת הערים התוססות ביותר בתאילנד. אנו בוחנים את השירותים השונים שלה, אפשרויות

תפריט נגישות