חנות דיגיטלית

אהבתם את הכתבה? שתפו לחברים!

המשך להתנסות כיצד ליישם את הטכנולוגיות הדיגיטליות הטובות ביותר על סביבת החנות שלך. כאשר הקמעונאים מתקדמים לעבר יכולות הגשמה של ערוצים בכל החנויות, השקעות בטכנולוגיית החנויות הדיגיטליות מחזקות את עובדי החנויות, משפרים את נאמנות הלקוחות ומשפרים את פעילות החנות. היכנס לחנות חכמה דיגיטלית, מסגרת חדשנית של פתרונות משולבים המחברים עסקים עם לקוחות מקוונים, עובדים ומוצרים המותאמים במדויק לחנויות פיזיות כדי לסייע לקמעונאים להגדיר, להאיץ ולקיים את מסע השינוי הדיגיטלי שלהם בהתאם לצרכיהם הספציפיים. תיק החנויות החכמות הדיגיטליות שלנו נועד לתמוך בכל קמעונאי במסע הייחודי שלו כדי להביא את הצעת הערך שלו לחיים בחנות.

ארבע סיבות מדוע קמעונאים חייבים להשקיע באנשים ארבע סיבות מדוע קמעונאים חייבים להשקיע בעובדים מהווים 43% מעלויות התפעול הקמעונאי והקמעונאים אינם מוציאים מספיק על הכשרת עובדים על סמך נתוני האוכלוסין האחרונים שלנו (1).
למידע נוסף אודות חנות דיגיטלית יש לבדוק ב- kratza.co.il

טאקו בל כבר לא חושב במונחים של לחמניות

קונספט חנות דיגיטלי חדש שנפתח בטיימס סקוור בניו יורק שוקל מחדש את תפקיד העובדים בחנות. לדברי טאקו בל, מסעדות הטאקו בל החדשות בניו יורק טיימס סקוור יפשטו ויחדרו את חוויות הצרכנים על ידי ייעול וחלוקה מחדש של תפקידי עובדי החנות לביצוע הזמנות ולביצוע פעילויות שירות לקוחות ברמה גבוהה. החנות החכמה הדיגיטלית היא מסגרת חדשנית לשילוב פתרונות המחברים בין לקוחות ועובדים מקוונים לחנות לבין מוצרים עם מוצרים המיועדים במיוחד לחנות הפיזית המפגיש בין לקוחות, עובדי חנות ומוצרים לחנות פיזית.

קיוסקים דיגיטליים בחנות מציעים ללקוחות סחורה משל חברת Laredo Taco. תפריט דיגיטלי יחליף את התפריט המסורתי, וצוותי הסניפים שיקבלו הזמנות יועברו לרמת שירות לקוחות גבוהה יותר.

פתיחת הטיימס סקוור מגיעה בזמן בו טאקו בל מתנסה בפורמט החנות הדיגיטלית

על פי CNN, מנהלי צ'יפוטל בחרו ברמות הכפריות של ניו יורק כדי לבדוק את דגם החנות המקוונת המצומצמת בשם Chipotle Digital Kitchen מכיוון שיש לה בסיס לקוחות שבוי של צוערים צבאיים רעבים. קנייה ואיסוף של Bopis בחנות היא רווחית עבור הקמעונאי, אך לא בהכרח יקרה עבור הצרכן.

לקח 3 חודשים עד ש- Sound Vinyl Digital Store הגיעה לנקודה שבה תוכל לשמור את התשלום שלי ללא החזר כספי

ועד אתמול עדיין לא התקבלה תגובה מספקת בדוא"ל.- --- מעבר אקסלסיור הוא דרך וולונטרית ומאובטחת עבור תושבי ניו יורק להשיג הוכחה לחיסון נגד COVID-19 ולתוצאות בדיקות שליליות. הוא מאפשר לניו יורק לאחזר ולשמור צורות דיגיטליות של כרטיסי חיסון שליליים, כך שלא תצטרך לדאוג. על הטעה או פגיעה בכרטיס החיסון שלך ל- CDC או מסמכי נייר אחרים. באמצעות אפליקציית ארנק Excelsiors Pass, הזמינה בחנות Apple App Store וחנות Google Play בחינם, תוכל לאחסן את הכרטיס שלך בסמארטפון.

תארו לעצמכם פריט בעל קוד דיגיטלי של 10% הנחה על האשראי של PlayStation Store. מישהו יספר לך על זה, אבל אתה לא יודע מה אתה מחפש באשראי של חנות PlayStation.

חנות WRK

היא רשימת משחקים למפתחי משחקי מחשב שולחניים קטנים עד בינוניים. ה- ACP נותן לטאקו שליטה מבצעית על נשק, מאחסן כישורי סימולציה של Sonobuoy, מצבי אימון ושיפור אימון מפעיל. התכונות שלה כוללות הגדרת דף מוצר של 10 דקות ועדכונים אוטומטיים למשחקים מ- GitHub ו- Dropbox.

אומנות ועשרות שנים של ניסיון בבניית כמה ממחשבי המשחקים והמחשבים האישיים המתקדמים ביותר בעולם, בעבודת יד על ידי טכנאים מנוסים. ממשק מעשי ומהנה לפלטפורמת העוגיות הדיגיטליות וחווית למידה מדהימה לבנות.

המשמעות

היא שיש להם יותר הזדמנויות ללמוד ועוד הזדמנויות לקנות כדי לתמוך בהצלחתן. לזמן מוגבל, קבל את כל נקודות הזהב של נינטנדו כשאתה קונה תכנית Nintendo Switch Online ל -12 חודשים. תעודת החיסון ל- COVID-19 זמינה כעת באפליקציית Samsung Pay ובדף הבית.

כתבות נוספות

Toy 3890797
כללי

סרטוני אנימציה לעסקים: מדריך מקיף

פוסט זה בבלוג משמש כמדריך מקיף לשימוש בסרטוני אנימציה לעסקים. הוא בוחן את החשיבות, היתרונות, הסוגים והשיטות של יצירת סרטוני אנימציה יעילים כדי לשפר את

Facebook 1602262
כללי

לייקים לאינסטגרם

בעידן הדיגיטלי של היום, לייקים באינסטגרם הפכו לסמל של אימות חברתי וכוח מניע מאחורי יצירת תוכן. פוסט זה בבלוג חוקר את ההשפעה של לייקים באינסטגרם

Happy Beautiful Family With Kids Beach
כללי

באיזו תדירות מומלץ לצאת לחופשה?

איכות או כמות? זו שאלה עתיקת יומין והתשובה משתנה על פי הנסיבות. כאשר מדובר על חופשות, הדילמה כזו: להשקיע את כל הזמן והכסף בחופשה אחת

תפריט נגישות