מרפאת שיניים

אהבתם את הכתבה? שתפו לחברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הרופאים והצוות של מיטשל דנטל מספקים למטופלים טיפול שיניים איכותי ונוח בסביבה רגועה ומתקדמת. צוות האמא והבת של פארה אחמד (DDS) וסאירה אחמד (DDS) משלב למעלה מ-30 שנות ניסיון כדי להבטיח למטופלים להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולמטב את בריאות הפה שלהם, והגישה המשפחתית שלהם נוגעת בכל היבט של התרגול כדי לגרום למטופלים להרגיש שהם מטופלים בסביבה אכפתית. צוות רופאי שיניים במרפאת EZ Dental Clinic מבצעים פרוצדורות פיברין עשירות בטסיות דם בהן המטופלים משתמשים בטסיות הדם שלהם על מנת להאיץ את תהליך הריפוי לאחר הניתוח, הייחודי בעיסוקם ומאפשר החלמה מהירה ויעילה יותר.

תוכלו לבצע חיפוש מרפאת שיניים דרך אתר החיוך שלי My Smile

המציע שירותים של חיפוש רופא שיניים מומלץ עבור משתמשי האתר - ובחינם!

אנו שואפים לעזור למטופלים שלנו להשיג את מטרות השיניים שלהם ולהבטיח את החיוך

הבריאות והפונקציונליות שלהם במשך שנים רבות. Crystal Dental Clinic הוא רופא השיניים שלך ברוצ'סטר עם שירותי השיניים המקיפים ביותר הזמינים כיום כדי לעזור למטופלים לשמור על בריאות הפה האופטימלית ולהשיג את מטרות החיוך שלהם. Northside Dental משלב טיפול ונוחות של רופא שיניים משפחתי מקומי עם טכנולוגיה מתקדמת ומאפיינים מודרניים של מתקן מהמאה ה-21.

כאשר תבקרו במרפאת השיניים שלנו

תתנסו בכל מה שיש לרפואת השיניים המודרנית להציע, כולל רשימה מקיפה של שירותים כלליים, משקמים, קוסמטיים ודנטליים העונים על הצרכים של כל המשפחה. כבר יותר מ-40 שנה שאנו עוסקים בטיפול שיניים מלא חמלה ואיכותי למטופלים בכל הגילאים. במרפאת השיניים First Contact במרשפילד, רופאי השיניים שלנו מתמסרים לטיפול הפרטני שלך ושואפים לבריאות הפה המותאמת אישית לצרכים ולמטרות השיניים האישיות שלך.

אנו שואפים לספק לאזור Picayune שירותי שיניים איכותיים העולים על הציפיות שלך

אנו מכירים היטב את הקהילות של קנט, אובורן ורנטון, והמחויבות שלנו לטכנולוגיית השיניים העדכנית והטובה ביותר מבטיחה את הטיפול הטוב ביותר עבור המטופלים שלנו. אנו בטוחים שאנו יכולים להציע טיפול שיניים מעולה בקולומביה, סאבאג', גילפורד והיילנד, MD, שאף רפואת שיניים אחרת לא יכולה לספק.

לא משנה מה הסיבה לביקור במרפאת השיניים Picayune

צוות דלפק הקבלה שלנו, ההיגייניות שלנו ורופאי השיניים שלנו יבטיחו שטיפול השיניים שלך יהיה יעיל, זול ומהנה ככל האפשר. בין אם רופא השיניים שלך נמצא ברוצ'סטר או כאן ברוצ'סטר, אנו שואפים להפוך את חווית השיניים שלך ללא מתח. אנו רוצים שתהיו מעודכנים לגבי טיפולי השיניים והאפשרויות שלכם כדי שתוכלו להיות מרוצים מהטיפול שלכם.

תוכלו לבצע חיפוש מרפאת שיניים דרך אתר החיוך שלי My Smile

המציע שירותים של חיפוש רופא שיניים מומלץ עבור משתמשי האתר - ובחינם!

בין אם אתה גר בבילינגס

שפרד, הנטלי או באזור שמסביב, אתה יכול להירגע ולדעת שצוות המומחים של מרפאת השיניים של וויקס מספק את בריאות הפה שמשפחתך צריכה. מרפאת השיניים Everson מאמינה שאנו יכולים לספק את השירות הטוב ביותר ולהשיג תוצאות מוצלחות על ידי סיוע למטופלים שלנו לקבל החלטות מושכלות לגבי היגיינת הפה. כל הצוות שלנו - רופאי שיניים, שיננית, עוזרים, פקידי קבלה ודלפק קבלה - עובדים קשה כדי להשיג מטרה זו ואנו מתגאים בכך שאנו מטפלים מוכווני מטופל.

אנו מחויבים לחינוך המטופלים והמטרה שלנו

היא להעצים כל אדם שעובר בדלת להיות משתתף פעיל ומושכל בהחלטות בריאות השיניים. בטיחות הלקוחות והצוות שלנו תמשיך להיות בראש סדר העדיפויות שלנו ככל שאנו ממשיכים לספק שירותי שיניים. ברצוננו ליידע אותך על נהלי בקרת הזיהומים שאנו עוקבים אחריהם ועל השינויים החדשים שאנו מתכוונים להכניס לרפואת השיניים שלנו כדי לשמור על בטיחות המטופלים והצוות שלנו במרפאת שיניים לילדים.

אם אתה זקוק בדחיפות לסיוע דנטלי

עליך לפנות לרופא שיניים חירום בקולומביה לקבלת טיפול. רופא השיניים לילדים שלנו ידאג שילדיך ירגישו בנוח במהלך הביקור שלהם. שירותי רפואת השיניים הקוסמטית שלנו כוללים Invisaligns, ציפוי, lumineersr, הלבנת שיניים למשרד ובבית.
למידע נוסף בנושא של מרפאת שיניים יש לבקר ב-

כרופא השיניים שלך בקלרקסטון

אנו מתחייבים לעלות על הציפיות שלך על ידי מתן שירותי בריאות פה מעולים, טיפול בחולים שאין שני לו ומתקנים חדישים. הצוות הקטן והמסור שלנו, הנתמך על ידי אנשי מקצוע ומתנדבים רבים, מבטיח את הטיפול הטוב ביותר עבור המטופלים שלנו. אם אינך סובל מכאבים, נא לברר לגבי שירותי רפואת שיניים כלליים, מכיוון שאיננו יכולים כעת לקבל מטופלים חדשים.

אנחנו מרפאת שיניים בשירות מלא המספקת ניתוחי הספד

שתלים, יישור שיניים, אנדודונט, טיפולי שורש, רפואת שיניים לילדים ושירותי חירום לקהילות צ'יליקוט, המילטון, ברוקפילד, קרולטון, מיזורי והסביבה. במשך 13 שנים, ד"ר ג'ונס והצוות שלנו עזרו לאנשים לקבל טיפול שיניים בסביבה נוחה ומרגיעה לשלם. אנו רואים חולים בתוכנית הבריאות של אורגון, Medicaid ו-Care Oregon Dental.

המרפאה פתוחה לקהל הרחב

תוך התמקדות במטופלים בוגרים שלא עברו טיפול שיניים קבוע. מטופלים שיפסידו את הפגישות הראשונות שלהם לא יוזמנו לפנות לטיפול במקום אחר. נדרשים תורים נוספים על מנת שניתן יהיה להציע טיפול מניעתי שיניים מקיף ואיכותי.

אם צרכי המטופל אינם מסופקים, המטופל מופנה לרופא שיניים כללי. רכז הפניות שלנו יכול לספק לך מידע על שירותי רפואת שיניים חסכוניים באזור שלך.

רבים מחברי הקהילה הלא מיושבים ובעלי ההכנסה הנמוכה זקוקים לטיפול שיניים שאם לא כן

ייתכן שלא תהיה להם גישה אליהם. במהלך שנת הלימודים, אנו מציעים לתלמידי בית ספר מחוז בית ספר חומרי איטום, פלואוריד, טיפולי לכה, בדיקות היגיינה ושירותי שיניים בחינם.

PRDCs משתמשים במודלים שונים של עמלות

כך שמטופלים עם הכנסה נמוכה יותר של משק בית משלמים פחות עבור טיפולי שיניים מאשר מטופלים ממשקי בית עשירים יותר. המרפאה הגדולה יותר הגדילה את יכולתה ב-70 אחוז להכיל שנים עשר כסאות שיניים, מה שמקל על חברי הקהילה הסובלים מכאבי שיניים לקבל גישה מיידית לרופא שיניים, ומאפשרת ל-White Bird Dental לטפל בחולים קשישים, ילדים ומשפחות . המרפאה מודיעה למטופלים שהם חברים מוערכים בקהילה וראויים לטיפול רפואי מעולה.

 

 

כתבות נוספות

כל השיטות והדרכים להשתלת שיניים

השתלת שיניים היא תהליך שבו שורש השן מוחלף בעמוד מתכת ספירלי,ובכך מוחלפות שיניים פגומות או חסרות בשיניים מלאכותיות שנראות ומתפקדות כמו שיניים אמיתיות. ניתוח השתלות

בריאות

השתלות שיניים לעומת גשרים קבועים

מהי האפשרות הטובה ביותר להחלפת שיניים, שתלים או גשרים? כדי להחליף חלק מהשיניים שלך, יש שתי אפשרויות. הראשון הוא גשר שיניים נתמך בשתל. גשר דנטלי

בריאות

השתלות שיניים all in 4

בצוות רפואת השיניים המקיף של ד"ר חנה, העבודה של All-on-4 אורכת בדרך כלל כשעתיים לכל לסת התחתונה, כך שבדרך כלל יש ארבע בחלק העליון והתחתון.

משטחי החתלה מעוצבים

כמה עבה צריך להיות מזרן ההחתלה שלך? האם משטחי החתלה מעוצבים בטוחים לתינוקות? עדיין לא ברור אם משטחי החתלה מעוצבים בטיחותיות לתינוקות. מאמר זה נותן

חברת שליחויות

כמה חשוב שיהיה באיזור המגורים שלך חברת שליחויות מבוא: מהי חברת שליחויות? שירות שליחויות היא חברה המספקת שירותי משלוח לחבילות וחבילות ברחבי העולם. הם בדרך