עבודה באפריקה לישראלים

אהבתם את הכתבה? שתפו לחברים!

היום ישראל גם רוקמת קשרים עם חברי הליגה הערבית ומשקיפים באפריקה. בשנים האחרונות ישראל עשתה צעדים גדולים בתיקון היחסים המנותקים עם היבשת. בהקשר זה ישראל מתקדמת באפריקה, אפילו במדינות בעלות רוב מוסלמי.

במהלך השנים ביצעה העמותה פעולות הצלה ותוכניות פיתוח ביותר מ-20 מדינות באפריקה

אמריקה הלטינית ודרום מזרח אסיה. ל-YODEP-Youth for Development and Productivity יש מתנדבים מישראל, קנדה, ארצות הברית ונורבגיה כדי לסייע בהשגת מטרתה להעצים אנשים בסיכון בקהילה הלא מפותחת של זומבה, מלאווי. Ten Projects-Ten Projects היא תוכנית התנדבות בינלאומית הפועלת באזורים מתפתחים. TEN מספקת הזדמנויות לשירות התנדבותי בפורטו ריקו, גאנה, מקסיקו, אוגנדה, דרום אפריקה וישראל.

הם הורשו להיכנס, ומהגרים רבים מצאו משרות צנועות בבתי מלון ובמסעדות. גל הזיהומים הרביעי שפקד את ישראל ביוני החל לרדת בספטמבר.

פילמון

אריתראי בן 30, הוא ממבקשי המקלט הכלואים בישראל ומוחזקים בבית המעצר חולות למעלה משנה. כיום הוא מתגורר באזור תקווה, דרומית לתל אביב, עם אשתו ובתו הקטנה. הוא מאמין ש"בר מזל גדול" שהוא יכול לעבוד בתקופה שבה כמעט רבע מכוח העבודה במדינה - 24.1%, לפי הנתונים העדכניים ביותר - אינו עובד כעת עקב המגיפה. סנאיט, מבקשת מקלט מאריתריאה שברחה מארצה והגיעה לישראל בגיל 17 ב-2012, עבדה כמנקה במשך שמונה השנים שבהן התגוררה בארץ.

יערי מקווה שהמשתתפים יעזבו עם הידיעה שדרוש מעט

כדי לשנות באופן קיצוני את חייהם של אנשים עם הטכנולוגיה הקיימת. למשתתפים בסמינר האינטרנט הקרוב של זום תהיה הזדמנות לגלות זאת. לדברי קליין, האירוע נולד מהרעיון של בוב צ'רטקוף, חבר ועדת ה-BJC הישראלית. יושבי ראש ועדות בדרך כלל מעודדים חברים להציע תוכניות או ארגונים שונים שהם יכולים להציג.

זה כולל את הבחירות האחרונות של ישראל ואת תגובתה למגיפה

עם השלמת התוכנית וביצוע טוב, FTFA קיבלה תמיכה מתרומת עצים. כאשר ממשלת ישראל החדשה בראשות נפתלי בנט קיימה את ישיבת הממשלה הראשונה שלה ב-20 ביוני, היא צפויה למנות ועדה עצמאית לחקירת אסון הר מירון, שהיה אירוע דתי באפריל. 45 בני אדם נמחצו למוות במהלך העלייה לרגל. הכנסת העבירה את הממשלה החדשה בקו אחד.
למידע מורחב בתחום של עבודה באפריקה לישראלים יש לבדוק ב-

כתבות נוספות

חופשה כשרה בחול
תיירות וחופשות

חופשה כשרה בחול היא קלה ממה שאתם חושבים

כשמגיפת הקורונה עדיין נמצאת בחלק מהמדינות בעולם, רבים מאיתנו תקועים בתלם. אנחנו משתוקקים למשהו חדש ומרגש אבל מהססים לקחת סיכון. אם אתם שומרי כשרות, אולי

Toy 3890797
כללי

סרטוני אנימציה לעסקים: מדריך מקיף

פוסט זה בבלוג משמש כמדריך מקיף לשימוש בסרטוני אנימציה לעסקים. הוא בוחן את החשיבות, היתרונות, הסוגים והשיטות של יצירת סרטוני אנימציה יעילים כדי לשפר את

Facebook 1602262
כללי

לייקים לאינסטגרם

בעידן הדיגיטלי של היום, לייקים באינסטגרם הפכו לסמל של אימות חברתי וכוח מניע מאחורי יצירת תוכן. פוסט זה בבלוג חוקר את ההשפעה של לייקים באינסטגרם

תפריט נגישות