ציוד וכלי כתיבה

אהבתם את הכתבה? שתפו לחברים!

במאמץ להיות מדויק, שלם ועקבי עם דיווחי העבר, אני כבר לא מדווח על תוצאות כל תוצאות הבדיקה לכל המשתתפים בכל האירועים. במקום זאת, אני אדווח רק על תוצאות ספציפיות עבור (1) אלה שעברו את הבדיקות השנה, (2) אלה שיש לנו רישום עליהן ו (3) התוצאות עצמן (עם או בלי פרשנות).

בשנים האחרונות, למשל, דיווחתי שכמעט 80 אחוז מהספורטאים שבדקנו עברו את המבחנים שלהם מדי שנה בתחרויות שנערכו על ידי USASF ובהן הייתה להם הזדמנות לעשות זאת. ובכל אותם אירועים, יותר מ -70 אחוזים מכולנו עמדנו במבחן ונאלצנו לעבור מבחן נוסף, שלעתים קרובות הראה ציון עובר של 72 או 77, אך בו לא ממש יכולת לומר בוודאות שאתה ' d "נפגש עם הסרגל" מבלי שיהיה כל המידע זמין. השנה, למשל, הציונים במבחן החדש הם 99.5 ו -99.6 כך שהתוצאות כמעט ודאיות וה"רף "הורם גבוה מאוד (או, ליתר דיוק, הורד מעט מאוד).

כדי לתת דיווח מפורט יותר על התוצאות, להלן כמה דוגמאות של מידע זה עבור חלק מתוצאות הבדיקה של השנה:

I.

כמו בשנים שחלפו, ל- USMS יש היה בבניית מסד הנתונים שלו. אמנם טרם קיבלתי דו"ח המציג את מספר הפעמים שכל ספורטאי נבדק, אך מספר מספרי מבחנים זמינים כעת, אם כי אינם מלאים כפי שאדווח כאן.

הנתונים פחות או יותר זהים לרשימת "לפני", כך שאם אתה לא שומר ציון, זה לא ממש חשוב (ואם זה חשוב לך, אתה יכול לבצע את הניתוח בעצמך).

II.

שוב השנה, USMS לא פרסמה תוצאות עם ציון עובר או נכשל. במקום זאת, לכל היותר, נאמר לנו (וצריך להסיק מהנתונים) אם הציון של ספורטאי היה מעל או מתחת ליעד מסוים, בהתאם לאירוע. עבור חלק מהאירועים זה פשוט כמו ציון חיתוך, עבור אחרים זה אחוזון מסוים, ובחלקם אין קיצוצים ספציפיים או מדדי אחוזים, כך שהמידע היחיד שנוכל לחלץ באחוזים (לא בהכרח הדבר היחיד שאנחנו צריכים לדעת) הוא שזה היה מעל או מתחת לציון הממוצע (במילים אחרות, זה היה ציון ש"הראה מאמץ ").

כמה דוגמאות:

1. ל- USMS היו את כל התוצאות מבדיקות התיכון והמכללות ולאחר מכן את התוצאות ממבחני הקולג 'ו- USMS בכל תחרות השנה. דוגמא מהתוצאות כפי שפורסמו למבחנים הראשונים שלנו במאי (לסטודנטים):
כדי לקרוא פרטים מורחבים אודות ציוד וכלי כתיבה עליך לבקר באתר nanafiles.co.il

היו לפחות ארבעה גברים וחמש נשים שסיימו מתחת ל"חתך "בכל אחד מהאירועים הללו. זה שמונה בסך הכל.

אותו דבר לגבי "ספורטאי האוניברסיטה" בארצות הברית.

2. ואז התקיימה השנה אליפות העולם ב- IJF.

היו שמונה ספורטאים (חמישה בגברים- אף אחד לא מתחת לחתך- ושלושה בקטגוריות נשים- כולן למעלה).

3. ואליפות העולם לנוער השנה.

נבחרת ארצות הברית השנה נבחנה בשבעה מתוך שמונה האירועים (שניים בצד הנשים לא היו נשים שמתחרות) ואף אחת לא נכשלה. כל ששת המתחרות של הגברים (חמישה היו ברשימת חמשת המובילים כאתלטים מדורגים) עברו. הנשים נכשלו בשתיים, אם כי החתך הממוצע בעשירייה הראשונה היה 96 כך שזה לא כל כך מפתיע (ואין הפתעה ממשית שהם נכשלו).

4. תוצאות WJI ממאי עדיין מתפרסמות, אך אין ברשותי מספיק מידע להצגת קיצוצים. אני עדיין מחכה

כתבות נוספות

Puppies 2826310
כללי

כלב קטן

בעולם העצום של הכלבים, לגזעים קטנים יש את הקסם והתכונות הייחודיות שלהם. פוסט זה בבלוג צולל לתוך החיים של כלבים קטנים, מאפיינים, תכונות התנהגותיות, חששות

Time 3306753
כללי

לצאת מהשגרה לסדנת טנטרה פרטית

מרגישים תקועים בחיים? סדנת הטנטרה המקצועית שלנו מציעה הזדמנות ייחודית להשתחרר מהמונוטוניות של חיי היומיום. הוא מספק גישה הוליסטית לשיפור עצמי ובריאות המשלבת היבטים פיזיים,

Bulldog 1047518
כללי

בחירת מקום הלינה המתאים לכלב שלך

מציאת מקום הלינה המושלם עבור בן לוויה הכלב האהוב שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט זה בבלוג מבקש להדריך אותך במבוך המלונות הידידותיים לחיות

City 166781
כללי

מלון הילטון פטאיה

פוסט זה בבלוג מספק סקירה מעמיקה של מלון הילטון פטאיה, אפשרות לינה מפוארת באחת הערים התוססות ביותר בתאילנד. אנו בוחנים את השירותים השונים שלה, אפשרויות

תפריט נגישות