קיצור קישור

אהבתם את הכתבה? שתפו לחברים!

כאשר אתה לוחץ על קישור ב- Safari הוא נפתח בכרטיסייה פעילה ומעביר אותך לתוכן שאתה צופה בו כרגע. כדי לפתוח את הקישור בחזית, החזק את המקש Cmd + Shift ולחץ על הקישור. תוכל גם להשתמש ב- CMD + Click כדי לפתוח קישור חדש בכרטיסיית רקע וב- CMD- Shift + לחץ כדי לפתוח אותו בכרטיסיית רקע.

קיצורי דרך הם ווידג'טים בהם תוכל להשתמש כדי ליצור קישורים או רשימות של קישורים מתוך כתובת אתר, קובץ או פריט גיליונות חכמים ספציפיים. הקישורים המפורטים למעלה פועלים עבור קישורים בסרגל המועדפים, ברשימת הקריאה ובסרגל הצד.

ליצירת קיצור דרך למסמך

לחץ על המסמך ובחר את ההיפר-קישור מתפריט ההקשר. כדי לפתוח חלון, הקיצור פותח את המסמך ביישום הסטנדרטי, ולמסמכי קובץ M, הוא פותח אובייקט מסמך M-File בשולחן העבודה. אפשרות נוספת היא ליצור קישור דואר אלקטרוני חדש המכיל את הודעת הדואר האלקטרוני.

למד כיצד ליצור קיצורי דרך הניתנים להוספה לשולחן העבודה או למסך הבית באמצעות Chrome במחשב. צור קיצור דרך והנח אותו כהיפר -קישור במסך שולחן העבודה. לחיצה כפולה על הקישור תפתח את האתר המקושר אליו בדפדפן Chrome.

כאשר אנו מתקינים תוכנה במחשב Windows שלנו, בסופו של דבר היא יוצרת קישור לתוכנית. קישור זה הופך את החיפוש אחר קובץ התוכנית ההפעלה במחשב שלנו למיותר.

תוכל ליצור קיצור דרך לאתר או לתוכנית מקוונת המסתמכת על העסק שלך ולהוסיף אותו למסך הבית של שולחן העבודה

כדי לגשת לאתר או לקובץ או לתיקיה משולחן העבודה שלך, צור קיצור דרך ההוראות להלן. צור סימניה או קיצור דרך לשולחן העבודה המאפשר לך לגשת לדף הכניסה של מוצר Dude Solutions שלך.

ניתן ליצור סימניה או מועדף כדי לגשת במהירות ובקלות לדפדפן האינטרנט שבחרת. הסימנייה יכולה להיות גם המועדפת שאתה יוצר ונגיש בדפדפן האינטרנט שבחרת.

אתה יכול להשתמש בתכנית קיצור הדרך ב'מנהל המשימות ',' אומניפוקס 'ו'טודואיסט'

כדי לבצע קיצורי דרך לפרויקטים חד שלביים. הוא תומך גם בהפעלת קיצורי דרך ושמירת קיצורי הדרך באוסף. ניתן לשמור קיצורי שולחן עבודה בשולחן העבודה על ידי פתיחת הדפדפן שבחרת ושמירת כתובת האתר.

אם יש לך מקלדת בינלאומית

בחר הגדרות> מכשיר> מקלדת> הצג קיצורי מקשים כדי למצוא קיצורי דרך למכשיר שלך. כדי למצוא את דף הקיצור, הקש Ctrl + Enter אם ברצונך לעשות זאת. תוכל לציין קיצור דרך שישמש אותך בכל שלב כדי לגרום לווידג'ט להיראות כפי שאתה רוצה.

גרור ושחרר מהסימניות, התפריט וחלונות הספרייה לשולחן העבודה כדי ליצור קיצור דרך. חלון קיצור הדרך לקבצים מאחסן את הנתיב של ספריית העבודה ואת נתיב היעד.

ניתן להציב קיצורי דרך בתפריט התחל של יישום שולחן העבודה

למשל בתפריט התחל של Microsoft Windows או בתפריט הראשי של סביבת שולחן העבודה. ניתן להשתמש בקיצורי דרך עם AppUserModelId לתוכניות שולחן עבודה ביישומי WinRT (Modern Universal Windows Platform) שהושקו מ- Windows Hello.

המקבילה הפונקציונלית של מערכת ההפעלה מקינטוש

היא כינוי במערכות דומות ל- Unix (קישור סמלי או סימלינק). שיוך קבצים המכונה קישור קליפה הוצג ב- Windows 95. בדרך כלל המכונה קישור קבצים, הוא מציג סמל כיסוי חץ מסתלסל עם סיומת ברירת המחדל של שם הקובץ.

אם אתה רוצה לגרור קישור לאפליקציית Safari אתה יכול לתפוס אותו על ידי לחיצה על כתובת האתר בשורת הכתובות

תוכל גם לגרור את הקישור לאפליקציית Notes, שם הוא מופיע כתמונה ממוזערת. לדוגמה, אם הקישור מופעל כקיצור דרך של Safari, תוכל למקם אותו ב- Finder בשולחן העבודה.

תראה כפתור ליד הסמן המציין שתפוס הקישור שלך הצליח. זה מאפשר לך להכניס קישור חדש למיקום הסמן או לערוך את הקישור עם הסמן על הקישור.

לדוגמה, "למידע נוסף, אנא בקר בדף ההסמכה" או "זהו אתר הדרכה" נשמע ברור ושימושי בעת שימוש עם קורא מסך, אך למידע נוסף אודות סדרת התעודות לחץ כאן.

אל תפספס את הלחצן "הוסף לרשימת הקריאה" בחלק העליון של התצוגה המקדימה של הקישורים הימנית העליונה של המסך

העתק את כתובת האתר המקוצרת במסך הבא ושתף אותה באתר, בצ'אט או בדוא"ל. תוכל להשתמש ב- "s" בכתובת האתר כדי לציין היכן להכניס קלט משתמש.

לאחר טעינת דף הכניסה לחץ על סמל הכוכב בפינה השמאלית העליונה של המסך. אם עליך לערוך את המועדפים ששמרת, לחץ שוב על הכוכב, לחץ על רשימת הסימניות ובחר מאפיינים.

מדריך זה של Webopedia מראה לך כיצד ליצור קיצורי דרך לדפי אינטרנט עבור שולחן העבודה שלך באמצעות Firefox

Chrome, Internet Explorer ו- IE. תוכל לשמור קיצור דרך בשולחן העבודה שלך שנפתח בדפדפן האינטרנט שלך בדף הכניסה שלך. בכרטיסיה מסמכי אינטרנט, תוכל לעדכן את כתובת חשבונך כדי לעדכן אותו.

כתבות נוספות

ריהוט משרדי מעץ מלא
עסקים ותעשייה

ריהוט משרדי מעץ מלא: מה שאתה צריך לדעת

בחירת ריהוט משרדי שהוא גם מסוגנן וגם עמיד היא משימה לא פשוטה. משולחנות כתיבה ועד כיסאות, יש היום שפע של אפשרויות העשויות מחומרים שונים כמו

Image By Peggy Und Marco Lachmann Anke From Pixabay קופה חכמה לעסקcash In 1874751 1920 (1)
כללי

קופות רושמות חכמה לעסק שלכם

מערכות קופה הן עמוד השדרה של כל עסק קניות מקוון. הם מאפשרים לכם לעשות הכל, החל מבדיקת זמינות מלאי, תמחור, מידע על מוצרים ואפשרויות תשלום

השקעות
לבית ולגן

מהו תפקיד היזם בעסקת שכירות

תפקיד היזם בעסקת שכירות הוא לסייע למשכיר והשוכר למצוא זה את זה. היזם הוא בעל הנכס יטפל בין היתר בדרך כלל בפרסום ובשיווק של הנכס,

שלט לשער חשמלי
כללי

תיקון שלט לשער חשמלי - כך תעשו זאת

מאמר זה יעניק לכם הבנה בסיסית על השלבים הכרוכים של תיקון שלט לשער חשמלי. כאשר השלט של השער החשמלי מתקלקל או ניזוק, זוהי בעיה נפוצה

תפריט נגישות